Menu

 • 1s.jpg

  Odlewy ciała - Lifecasting czym jest ?!?!

  Lifecasting jest procesem tworzenia trójwymiarowej kopii żywego ludzkiego ciała. Jego sekretem jest zastosowanie formy bezpośrednio z ciała i odlanie jej w rozmiarze 1:1. Najczęściej  odlewane są: popiersia, torsy, brzuszki ciężowe, ręce, twarz i intymne części ciała. Doświadczony praktyk Lifecasting- potrafi skopiować dowolną część ciała. W dłuższym  czasie, można wykonać odlew całego ciała łącząc ze sobą po kolei poszczególne odlane  elementy. W porównaniu z innymi trójwymiarowymi technikami lifcast - odlew  wyróżnia go wysoki poziom realizmu i szczegółowości. Lifecasts może replikować  tak małe elementy ciała jak  odciski  palców i pory skóry.

   

  Zapraszam do oglądania galerii naszych odlewów ;)

  Rodzaje wykonywanych przez nas Lifecasting - odlewów Ciała obejmują:

   

  1. Popiersia - 500 - 900 zł.

  2.Torsy - 800 - 1800 zł.

  3. Plecy - 700 - 1100 zł.

  4. Ręce, nogi, stopy - 200 - 800 zł.

  5. Części intymne np. pupa - 350 - 800 zł.

  6. Brzuszki ciążowe - w zależności od wielkości i skomplikowania tak jak inne odlewy - 300 - 1500 zł.

   

   

 • 1s[1].jpg

  Rysunki, obrazy...

  Jestem z wykształcenia malarką obrazów sztalugowych. Droga do rozwoju zaczyna się zawsze od małych rzeczy;) Od kroków pokonywanych dzień w dzień. Podstawa - Zajęcia z rysunku kształtowały umiejętności patrzenia na świat w trójwymiarowy sposób. Ale dopiero po studiach nauczyłam się rysunku na nowo...Po urodzeniu dzieci zaczęło mi brakować stawiania sobie zawodowych zadań. I znalazłam miejsce w sieci gdzie międzynarodowy rynek okazał się tym co mnie zmobilizowało do tworzenia. Udało mi się dotrzeć do wielu ciekawych osób. Każda sprzedana praca jest kolejnym etapem w mojej karierze...uczy mnie na nowo patrzenia na świat i ludzi..Dziękuje za możliwość rozwoju każdemu kupującemu. Mam nadzieję że cieszą się moimi pracami.  Pozdrawiam serdecznie mających już moje prace i tych któży je dopiero zakupią  ;)

  Moje prace rysunkowe.

  Tematy które zawładnęły mną   ostatnio  to : portrety, akty, zwierzęta, abstrakcja. Techniki  które ostatnio szlifuje  to 

  pastel, ołówek, węgiel.

   

Kontakt
 • Bideco-art Pracownia
 • tel.: 533790960
 • email.: bideco-art@wp.pl
 • fb
 • twitter
 • pinterest
 • instagram
Tłumacz Strony